Archiv nabídek

Česko-německá spolupráce snadno a rychle

Kontaktní setkání Česko-německá spolupráce snadno a rychle – obrázek letáku

Již 20 let podporuje Česko-německý fond budoucnosti partnerské vztahy mezi Českem a Německem s dosavadní bilancí téměř 11.000 podpořených projektů. Dobré sousedství ovšem nepředstavuje permanentní stav, nýbrž neustálý proces, který je třeba udržovat prostřednictvím setkání, kontaktů a výměny. Přidejte se také!

Chybí Vám know-how, finanční prostředky nebo vhodný projektový partner ze sousední země? Nebo byste se jednoduše rádi setkali s podobně smýšlejícími lidmi, aktivními angažovanými učiteli a učitelkami nebo zástupci občanské společnosti z Česka a Německa a navázali s nimi nové kontakty? Zúčastněte se informačního a kontaktního setkání Česko-německá spolupráce snadno a rychle! - Inspirace, kontakty, finanční prostředky.

Akce se uskuteční dne 25. 5. 2019 od 10:00 do 13:00 h v Moving Station, Koperníkova 574/56 v Plzni. Setkání bude simultánně tlumočeno (do němčiny a češtiny). Účast je zdarma a uhradit cestovní náklady je možné.

V návaznosti na setkání jsou všichni účastníci srdečně zváni na česko-německou sousedskou slavnost dasFest, na které na Vás čeká hudba, divadlo, pouliční umělci, debaty, soutěž v tradičním válení balíků slámy a regionální české i německé speciality.

Zaujala Vás nabídka? Potom se rovnou přihlaste pomocí on-line formuláře! Bližší informace najdete na internetových stránkách www.fondbudoucnosti.cz a na facebooku. Přihlásit se můžete do 12. 5. 2019.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat Česko-německý fond budoucnosti.

Napsal: Marek Krajči

Ke stažení

Příloha k článku ke stažení

Fotogalerie k článku