Archiv nabídek

Zapojte se i vy do zahraniční komise ČRDM

Ze setkání národních rad mládeže BBC+

Česká rada dětí a mládeže hledá zájemce o dlouhodobější spolupráci ve své zahraniční komisi. Chcete se podílet na rozvoji zahraničních vztahů českých organizací mládeže i jednotlivců? A sami přitom občas někam vycestovat hájit zájmy české mládeže? Pokud ano, zašlete do 31. května 2017 na adresu zahranici@crdm.cz svůj životopis a motivační dopis, ve kterém uvedete, proč bychom měli vybrat do zahraniční komise zrovna Vás :-)

Zahraniční komise je poradním orgánem představenstva České rady dětí a mládeže, složeným ze zástupců členských organizací a mládeže. Jejím cílem je v rámci kontinuální činnosti přispívat ke zlepšování zahraničních kontaktů, prezentaci mládeže v zahraničí a prosazování zájmů a spolupráce s dalšími subjekty doma i v zahraničí. Její práce spočívá v zasedáních, kde se řeší problematika zahraničí a aktuální témata a v kontinuální práci na projektech.

Zasedání zahraniční komise proběhne v červnu 2017 (přesný datum a čas bude ještě upřesněn) v prostorách České rady dětí a mládeže, Senovážné nám. 977/24, 116 47 Praha 1. Případné dotazy směrujte na e-mail zahranici@crdm.cz.

Těšíme se na Vás!

Napsal: Marek Krajči