Archiv nabídek

Fórum mladých Evropanů pro sociální soudržnost v Berlíně

Mladí lidé (foto Shutterstock)

Záleží vám na tom, aby lidé žili spolu v míru a vzájemném respektu v soudržné a solidární společnosti? Je vám 21 až 29 let a ovládáte angličtinu? Přihlaste se na Fórum mladých Evropanů v Berlíně a staňte se jedním ze stovky mladých účastníků, kteří se zde setkají s odborníky, tvůrci politik a aktivisty a spolu s nimi hledejte cesty k sociální soudržnosti v různosti.

Fórum poskytne účastníkům prostor pro sdílení nápadů, zkušeností a dobré praxe, umožní jim rozšířit jejich znalosti, učit se jeden od druhého i společně s ostatními, spolupracovat na řešeních a vzít si podněty pro další vlastní práci a tak získají příležitost převést hodnoty demokracie, lidských práv a mírumilovného soužití různorodých lidí do praxe a utvářet soudržnější budoucnost.

Akce se uskuteční v Berlíně od 25. do 27. června 2019. Pořadatelé účastníkům finančně pokryjí ubytování, stravování, program i cestu do Berlína a zpět. Přihlášky posílejte e-mailem na adresu valerieheim.projetaladin@gmail.com do 24. března 2019 (23:59).

Více informací, požadavky na účastníky a přihláška ke stažení…

Napsal: Marek Krajči

Ke stažení

Příloha k článku ke stažení