Archiv nabídek

Studujete v zahraničí nebo o tom uvažujete, a uvítali byste tudíž pomoc s náklady na ubytování? Zkuste vyhrát ubytování na jeden semestr zdarma!

Studentka (ilustrační foto Pixabay)

Mezinárodní společnost Uniplaces, poskytující studentské ubytování, opět vyhlásila soutěž o deset stipendií pro deset studentů, kterým tak umožní „život bez nájemného“ po dobu jednoho semestru.

Jak se k tomuto stipendiu dostanete? Sdělte nám svůj příběh, ve kterém jste pomohli jiným studentům. Pište, foťte, natáčejte. Pak ho sdílejte s přáteli a získejte hlasy. Porota pak na základě originality, autenticity, počtu studentů, kterým jste pomohli, a počtu hlasů vybere 10 vítězů.

Přihlásit se můžete do 16. 7. 2017. Všechny podrobnosti o stipendiu…

EYCA je partnerem společnosti Uniplaces, díky naší kartě můžete získat až 50 % slevu na servisní poplatky za zprostředkování ubytování.

Uniplaces je inovativní nová platforma vytvořena speciálně pro studenty a spolupracující se společnostmi či programy jako jsou AIESEC, AEGEE Europe, CEMS, Erasmus apod. Po celé Evropě nabízí studentům dlouhodobé ubytování v pronájmech. Její služby využilo již více než 250 000 studentů z více než 165 zemí. Ti si mohli vybrat z více než 35 000 ubytovacích míst. Nabídka pokrývá téměř všechna univerzitní města v Evropě. Jdi a podívej se na nabídku ubytování na www.uniplaces.com.

Ilustrační foto: Pixabay

Napsal: Marek Krajči