Archiv nabídek

Odstartovala platforma pro dialog mladých lidí o budoucnosti Evropy #STANDFORSOMETHING (Konference o budoucnosti Evropy)

#STANDFORSOMETHING

Kampaň #STANDFORSOMETHING byla oficiálně zahájena 6. května 2021 za účelem posílení zapojení mládeže do konference, dialogu o budoucnosti Evropy. Iniciativa je financována Evropským parlamentem a realizována ve spolupráci s Evropskou asociací karet mládeže (EYCA) a jejími členskými organizacemi a je zaměřena na komunitu 7 milionů držitelů karet v celé Evropě.

Jedním z poslání EYCA je přispívat k občanské účasti mládeže na největším demokratickém procesu na evropské úrovni a zajistit, aby byl hlas mládeže slyšet i na nejvyšší politické úrovni.

Kampaň #STANDFORSOMETHING vyzývá mladé lidi, aby zaujali stanovisko a vyjádřili své názory v tématech, která jsou pro ně důležitá. Kromě oficiálních platforem (futureu.europa.eu a www.youthideas.eu) se mladí Evropané mohou zapojit do konverzace prostřednictvím facebookové skupiny We #STANDFORSOMETHING Conversations a účastnit se mnoha akcí po celé Evropě. Konat se bude také velké množství seminářů, workshopů a debat, které budou probíhat během celého roku 2021 v 16 členských státech Evropské unie.

EYCA nabídne speciální digitální edici své Evropské karty mládeže s cílem oslovit neorganizované mladé lidi a informovat je o možnostech, které Konference o budoucnosti Evropy nabízí.

Chcete-li mít přehled o všech novinkách, včetně aktivit, debat, soutěží, dárků atd., sledujte kanály sociálních médií kampaně: @standforsomething.eu

#STANDFORSOMETHING je kampaň, kterou řídí 21 mládežnických aktivistů z 16 členských států EU. Jejich cílem je zapojit mladé Evropany do diskuze o budoucnosti Evropy.

Další informace o projektu, partnerech a aktivitách pro mládež naleznete na webových stránkách projektu: www.istandfor.eu

Kampaň je podporována:

Konference o budoucnosti Evropy – podpora

Jako součást:

Logo Konference o budoucnosti Evropy

Napsal: Marek Krajči

Fotogalerie k článku