Archiv nabídek

Užijte si léto na cestách s mezinárodní kartou mládeže EYCA

Cestujte s kartou EYCA třeba ke královskému paláci v Madridu (foto Radko Krajči)

Evropská karta mládeže EYCA (European Youth Card) je mezinárodní identifikační průkaz pro mladé. Nejedná se o slevovou kartu pouze pro studenty, získat ji mohou všichni ve věku od 5 do 30 let.

V Evropě je Evropská karta mládeže nejrozšířenější slevovou kartou pro mladé, má 6,5 milionu držitelů, kteří mohou čerpat více než 60 000 slev ve 38 evropských zemích. Kartu využijete při návštěvách kulturních zařízení, při dopravě, ubytování, stravování, nakupování, při sportovních aktivitách či vzdělávání.

Využijte možnosti jednoho z nejlevnějších cestovních pojištění

Držitelé karet EYCA mají možnost pořídit si nejvýhodnější celoroční cestovní pojištění v ČR, a to již od 190 Kč! Toto cestovní pojištění nabízí české zastoupení slovenské pojišťovny Union, která na Slovensku několikrát získala ocenění za nejlepší pojišťovnu roku. Kromě nižší ceny a lepšího plnění se dá toto pojištění sjednat kompletně online, takže nemusíte chodit nikam na pobočku a pojištění si můžete uzavřít odkudkoliv (tedy klidně i přímo ze zahraničí, pokud to nestihnete nebo zapomenete udělat do odjezdu), stejně tak si můžete pohodlně on-line objednat i kartu EYCA.

Logo EYCAUžijte si úžasné slevy v zahraničí…

Doprava, ubytování, občerstvení, muzea, hrady, zábavní parky, festivaly, zde všude můžete uplatnit vaši kartu EYCA a výrazně ušetřit, a to po celé Evropě! Disneyland v Paříži, Guggenheimovo muzeum v Bilbau, lety v balónu na Baleárech, aquapark Tatralandia na Slovensku, trek po hradbách v Dubrovniku nebo barokní koncert ve Vídni, vybírat můžete z více než 60 000 slev.

…i v Čechách, na Moravě a ve Slezsku

Spoustu slev a výhod karta nabízí také přímo v České republice. Mezi ty nejčerstvější patří slevy poskytované ve spolupráci s Národním památkovým ústavem (NPÚ). Držitelé karet mají díky ní možnost obdržet výraznou (až 30 %) slevu na vstup do všech památek ve správě NPÚ. Jedná se o různé kulturně-historické objekty – hrady a zámky (od Švihova přes Karlštejn, Český Šternberk, Hlubokou, Jindřichův Hradec, Náměšť nad Oslavou, Pernštejn až třeba po Lednicko-valtický areál), klášterní areály (Plasy, Kladruby u Stříbra, Zlatá Koruna a další), památky lidové architektury (Hamousův statek ve Zbečně, skanzeny v Zubrnicích, Příkazích či na Veselém Kopci) i průmyslové památky (Důl Michal v Ostravě). Vzhůru za poznáváním!

Více informací o slevách, soutěžích a dalších výhodách, které karta nabízí, naleznete na stránkách www.eyca.cz.

Napsal: Marek Krajči