Archiv nabídek

Interkulturní školení pro budoucí vedoucí mládeže

Logo djo-Deutsche Jugend in Europa Sachsen

Organizace djo-Deutsche Jugend in Europa pořádá ve spolupráci s Koordinačním centrem česko-německých výměn mládeže Tandem v termínech 14.–17.05.2015 a 12.–14.06.2015 v ubytovně Spukschloss Bahratal interkulturní česko-německé školení pro budoucí vedoucí mládeže.

Co je zvláštního na tomto školení?

Obsah školení odpovídá v Německu uznávané kartě vedoucího mládeže Juleica a jeho součástí je interkulturní učení, jazyková animace, práce se skupinou, řešení konfliktu a projektový management. Cílem je připravit (nejen) mladé lidi na práci a aktivitu na mezinárodním projektu. Na účastníky čeká pestrý program v česko-německé skupině, nové kontakty, seznámení se s prací s mládeží v Německu a mnoho užitečných informací, jak vést vlastní mezinárodní projekt.

Celé školení je tlumočeno, jazykové znalosti nejsou podmínkou. Pro české účastníky nabízí pořadatelé toto školení za 850 Kč (vč. programu, ubytování a stravy). Přihlášení je možné do 30.04. 2015 (přihlásit se můžou zájemci od 16 let). Více informací a přihlášku naleznete v příloze k článku.

Napsal: Marek Krajči

Ke stažení

Příloha k článku ke stažení